Kaubanduskeskus

Sisukaart

&#160
Kaasaegne ostlemine on tüütu ajaraiskamine; eriti siis, kui vajalikud kauplused asuvad erinevates linnaosades. Ka turg ei tundu olevat õige lahendus, kuna isegi tunnine jalutuskäik seal väsitab nagu pikk jooks.

Miks siis mitte koguda kokku paarkümmend eri teenust ja kauplust vaiksesse ja mõnusasse kohta, et igaüks saaks puhata, ostes vajalikke asju? See võib olla üllatav, kuid selline mugav pühapäevase ja ka argipäevase ostlemise võimalus on juba olemas – piisab vaid ühest Ümera keskuse külastusest, et selles veenduda.

Soodne asukoht annab võimaluse seda kaubanduskeskust külastada erinevate linnaosade elanikel. Ümera Keskus asub Laagna teel, tänu millele jõuab sinna kohale kiirelt ja liiklusummikuteta. Tänu mugavale asukohale jõuab keskusesse probleemideta igast linnaosast.

Autoomanikele on parkimisplats (2 tundi tasuta parkimist), samuti on olemas parkimiskohad invaliididele. Eskalaator lihtsustab oluliselt teisele korrusele pääsemist ja aitab külastajate liikumist korrastada. Lift liikumispuuetega inimestele soodustab samuti mugavat kaubanduskeskuse külastust ning muudab ostlemise lihtsamaks.

Tunnete muret tervise pärast – teie teenistuses on apteek ja ka e-sigarettide pood.
Pangaautomaat aitab teil finantsküsimused kiiresti lahendada, remonditöökoja ja keemilise puhastuse hinnad pakuvad meeldivaid üllatusi ning supermarket Maxima XX rõõmustab iganädalaste sooduspakkumistega.
Tulge Ümera Keskusesse – see on koht, kus igaüks leiab endale midagi meelepärast, sõltumata eelistustest. See on üks uuemaid ja kaasaegseid kaubanduskeskuseid.

 • Ümera Keskus – NAISTELE:

  Kanda ilusaid riideid, olla veetlev ja alati heas tujus – riide- ja kingapoed, ilusalongid ning aksessuaari- ja ehtepoed täidavad kõik kaasaegse naise unistused.
  Kosmeetikapood ei jäta ükskõikseks ühtegi kaunist daami. Meil on avatud ka keemiline puhastus ja õmblusateljee.Ümera Keskus on täis positiivseid emotsioone ja naeratust! Meil pidevalt toimuvad erinevad üritused, nii lastele kui ka täiskasvanute jaoks.

 • Ümera Keskus – MEESTELE:

  Ükskõik kui põlglikult kaasaegsed härrased ei suhtuks poeskäikudesse, ületab stiilse pintsaku, pükste või särgi ja läikima löödud kingapaari proovimisest saadud nauding kõik ootused. Kaasaegse ärimehe kujutist aitab lõpuni viia ka arvutitehnika kauplus, kus on võimalik leida kõiki võimalikke nutiseadmeid, elektroonikat ja aksessuaare. Viimase lihvi kaasaegse ärimehe ilmele annab teisel korrusel asuv arvutitehnika pood, kust leiab kõige moodsamaid ja funktsionaalsemaid elektroonikaseadmeid ja vidinaid.

 • Ümera Keskus – LASTELE::

  Poeskäik kingib palju rõõmu ka teie pisipõnnidele, kuna mänguasjade pood või kohvik viivad väsimuse kindlasti ära.

Liitumine

Miks liituda?
Keskus avatud: E-L 10-20, P 10 - 19
Maxima avatud: 7-23