Keskusest

Ümera Keskus on kaubanduskeskus kogu perele! 2 korrust kaupu ja teenuseid!

Kaasaegne ostlemine raiskab aega, kui vajalikud poed asuvad erinevates linna otstes. Turul käimine pole ka lahendus, sest turule ringi peale tegemine võib olla sama väsitav kui jooksumaraton.

Miks mitte koondada kümneid erinevaid poode ja teenuseid meeldivasse ja vaiksesse kaubanduskeskusesse, kus igaüks leiaks endale vajalikud asjad ja saaks puhata? Sa kindlasti üllatud, kuid selline mõnus kaubanduskeskus pühapäevaseks või igapäevaseks ostlemiseks on juba olemas – külasta Ümera Keskust ja veendu selles ise!

Asukoht

Kaubanduskeskuse mugav asukoht toob külastajaid erinevatest linnaosadest. Ümera Keskus asub Laagna tee ääres, kuhu pääseb kiiresti ja ummikuteta.

Kaubanduskeskuse asukoht mängib olulist rolli, et kohale saaks tulla kogu linna rahvas. Automanikele on olemas suur autoparkla (kaks tundi tasuta), kus on parkimiskohad liikumispuudega inimestele. Eskalaatoriga pääseb hõlpsalt teisele korrusele, mis muudab külaliste liikumise sujuvamaks. Liikumispuudega inimestele ja lapsevankritega emadele kohandatud lift muudab kaubanduskeskuse külastamise mugavaks ja lihtsustab ostude tegemise.

Kõik eluks vajalik

Kui hoolitsed oma tervise eest, siis Euro Apteek on sinu tervise teenistuses. Samuti kauplus tervisetoodetega Vitateka.

Finantsküsimuste lahendamiseks on tänavale paigaldatud Swedbanki sularahaautomaat. Kaubanduskeskuses on kvaliteetne kingsepateenus, võtmete valmistamine, õmblusteenus, keemiline puhastus ja kodutekstiilipood, mis üllatab külastajaid meeldivate hindadega, ja Maxima XX supermarket, mis rõõmustab iganädalaste allahindlustega.

Parkimine

Me hindame sinu aega ja mugavust. Ümera Keskuses saab parkida kaks tundi tasuta. Ära unusta kasutada parkimiskella, mis registreerib sinu kaubanduskeskusesse saabumist.

Naistele

Kaunid daamid külastavad meeleldi kosmeetikapoodi. Meil on ka keemiline puhastus ja ateljee riiete õmblemiseks ja parandamiseks ning kinkekauplus, kust saab osta kõiki vajalikke kaupu igaks puhkuseks.

Meestele

Tänapäeva meestele ei meeldi poodelda, kuid rahulolu stiilse pintsaku, pükste, triiksärgi ja viksitud kingade proovimisest ületab kindlasti igaühe ootused.

Kaasaegse ärimehe välimusele annab viimase lihvi arvutitehnika ja mobiiltelefonide pood, kust leiab praeguse aja moodsaimad ja põnevaimaid tehnilisi lahendusi ja telefonitarvikuid.

Lastele

Kaubanduskeskuse üle tunnevad eriti suurt rõõmu väikelapsed — kommipoes või kohvikus on jonnihoog kiire lõppema ja väsimus nagu käega pühitud.

Kontaktid

Laagna tee 80, 13817 Tallinn

info@umerakeskus.ee

Keskus on avatud: E-L 10-20 , P 10-19,

MAXIMA on avatud: 8-23

Rauna bussipeatus

Bussid nr.: 7, 13, 49, 54,66

Ümera bussipeatus

bussid 35, 46, 50, 67

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.